Worki  Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  • Wykonany z wysokiej jakości materiałów worek na obuwie Happy Bird utrzymany w czerwonej kolorystyce (z białymi kropkami). Zamykany na niebieski sznurek. Na worku znajdują się atrakcyjne aplikacje. Można w nim przechowywać zarówno obuwie na zmianę (letnie, zimowe, na lekcje wychowania fizycznego), jak i strój (np. gimnastyczny).

  • Wykonany z wysokiej jakości materiałów worek na obuwie z atrakcyjnym motywem samochodu. Utrzymany w czarnej kolorystyce. Można w nim przechowywać zarówno obuwie (letnie, zimowe, na lekcje wychowania fizycznego), jak i również np. strój na zmianę. Wytrzymały i trwały, z pewnością posłuży przez wiele miesięcy.

  • Worek z nadrukiem motyla doskonały na zmianę obuwia (kapcie, buty, obuwie na WF) lub strój gimnastyczny (na gimnastykę lub na basen). Worek zamykany na sznurek. Wykonany z nieprzemakalnego, łatwego w utrzymaniu czystości materiału.

  • Worek z nadrukiem żyrafy doskonały na zmianę obuwia (kapcie, buty, obuwie na WF) lub strój gimnastyczny (na gimnastykę lub na basen). Worek zamykany na sznurek. Wykonany z nieprzemakalnego, łatwego w utrzymaniu czystości materiału.

  • Worek z nadrukiem misia doskonały na zmianę obuwia (kapcie, buty, obuwie na WF) lub strój gimnastyczny (na gimnastykę lub na basen). Worek zamykany na sznurek. Wykonany z nieprzemakalnego, łatwego w utrzymaniu czystości materiału.

  • Utrzymany w niebiesko-białej kolorystyce worek szkolny Playing Football z atrakcyjnym motywem piłkarskim. Może być używany nie tylko do przenoszenia obuwia (letniego czy zimowego), ale również i do przechowywania stroju gimnastycznego lub na lekcje wychowania fizycznego. Wykonany z wysokiej jakości materiałów.

  • Worek szkolny Enjoy Fast Speed utrzymany w czerwono-szarej kolorystyce z atrakcyjnym motywem samochodowym. Zamykany na sznurek w kolorze czerwonym. Może zostać wykorzystany nie tylko na przechowywanie obuwia (zimowego, letniego), ale również na strój gimnastyczny lub na lekcje wychowania fizycznego. Wykonany z wysokiej jakości materiałów.

  • Worek na obuwie w niebieskim kolorze, na którym znajdują się przyjemne aplikacje z kotem i misiem. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, które nie są przemakalne i pozwalają na zachowanie worka w czystości. Mogą się przydać zarówno do przenoszenia obuwia (wiosennego, zimowego czy też na lekcje wychowania fizycznego), jak i np. do przechowywania stroju...

  • Worek na obuwie w zielonym kolorze z wizerunkiem samochodu. Jego rozmiary pozwolą na pomieszczenie zarówno obuwia zimowego, jak i wiosennego czy letniego. Można również za jego pomocą przechowywać np. strój gimnastyczny. Zamykany na zielony sznurek. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, które są nieprzemakalne i trudne do zabrudzenia.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów